Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, geocaching, hudební zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Adventury, Letecké simulátory, Oddechové hry, Hannah Montana, Barbie hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Omalovánky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: zajímavosti, odkaz, pro dospělé, internetové stránky, Blahopřání k MDŽ, Online geografické testy zdarma bez registrace, Vlajky zemí světa, volný čas, Vlajka Tibetu, Wallpapers na plochu PC, Online hry zdarma, zdroje informací, zadarmo

Kameňáky, fóry, fórky, ftipy, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Kameňáky, fóry, fórky, ftipy, vtipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O ženách, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O Němcích, O zvířátkách, O důchodcích, O Slovácích, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipy o cikánech, O ekonomech apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Keywords:odkazy, internet, V, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, pro děti, Biografie slavných osobností, Ilustrační obrázky, Claudia Schiffer, zdarma, Vánoční magazín, weby

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Washington Capitals, Vojevůdce, Zpěvačka, ČSSD, Generalissimus, Překladatel, Komik, Herec, Egypt, Československo, Avangard Omsk, Archivář, Němci, Poslanec, Textař, Náboženství, Česká královna, Císař, Nežijící, Sebevražda, Poslanci, Ministr zahraničí, Státník, New York Rangers, HIV pozitivní, Stoletá válka, Prezident, Florida Panthers, Spisovatel, Komunisté, Závodník, Hokej, Orlík, Filozof, Mim, Nobelova cena apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Free game online hry, humor, doporučujeme, Montserrat, Hry pro dívky online, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, školství, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Hry pro nejmenší online, URL, linky, Seznam zkratek a akronymů

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Výroky, rčení, bonmoty, moudrosti, myšlenky, úsloví, moudra

Citáty slavných, Výroky, rčení, bonmoty, moudrosti, myšlenky, úsloví, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o penězích od různých známých osobností.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, V, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Abstraktní obrázky na plochu, Členské země americké federace, zeměpis, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Beyoncé Knowles, Vlajky států světa, Staré hry online, Online hry pro děti zdarma

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Síť, cestování, zábava i hry

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: cestování, rostliny, literatura, školství, český jazyk, software, materiály, věda, nástroje, latina, nemoce, politika, příroda, ekonomie a ekonomika, internet, náboženství a křesťanství, technika, stavebnictví, různé, jídlo, lékařství a medicína, chemie, nápoje, psychologie atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, Vánoce a Advent, halloween, muži, věda, zvířata, květiny, zelenina, láska, auta, náboženství, smajlíci a emotikony, symboly, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, ptáci, dopravní prostředky, stavby, ženy a dívky, sport, mapy atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Obrázky ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, kuriozity, Fantasy wallpapers, Dopravní značení, Vlajky amerických států USA, K, Stručný slovník pojmů a termínů, M, V, Omalovánky k vytištění pro děti, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Další odkazy:

Madonna
Partnerské internetové stránky
Mandy Moore
Linky na partnerské weby
A.C. Milan - włoski klub piłkarski
Zajímavé internetové odkazy
Inzeruj, inzerce zdarma
Tipy na užitečné weby
Bayern München
Doporučené internetové odkazy
Gillian Anderson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.