Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komunisté, Ministři, Imitátor, AIDS, Ministr zahraničí, Komunista, Habsburkové, Ekonom, Svatý, Spisovatel, Podnikatelé, Olympiáda, Druhá světová válka, Režisér, Manýrismus, Orlík, Angličané, Upálen, Podnikatel, Vrah, Prezident USA, Country, KHL, Vůdce, Pedagog, Textařka, Francouz, Producent, Životopis, Generalissimus, Washington Capitals, Herečka, Zpěvák, Scénárista, Egypt, Florida Panthers apod.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Sportovní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Logické, Střílečky, Pro dívky, Závodní, Oddechové a podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: zdroje informací, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník, Křesťanské omalovánky k vytištění, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Wallpapery na tablet, Skvělé hry online zdarma, Tara Reid, Full HD tapety ke stažení, Super online kvízy, weby, Vánoční web

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Keywords:Ilustrační obrázky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, kuriozity, volný čas, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, zadarmo, Seznam zkratek a akronymů, A, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Stručný slovník pojmů a termínů, linky, tipy

Full HD tapety ke stažení - tapety na PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. můžete využít v PC, smartphone, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, monitor, tablet, mobilní telefon, počítač, displej, notebook a pro operační systémy Chrome OS, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Mac, Java ME, Windows 2000, Slackware, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Windows 98. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, motorky, motocykly, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, zvířata, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, auta, noční města, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, wallpapery. Vyberte si rozměr z 1600x2560, hi res 2560x1920, 800x600, 393x786, 750x1334, 1200x1920, 1440x960, 1280x800, 2160x3840, 1920x1200, 1280x854, 800x1280, 1920x1440, 1920x1280, 1280x768, 854x480 atd.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Akční gamesky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Deskovky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, online html5 hry, Omalovánky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Střílecí hry apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jedle, Lego, Zima, Televize, Jingle Bells, Popelka, Atmosféra, Vánoční filmy, Vánoční trhy, Text, Anděl, Jezulátko, Láska nebeská, Plocha, Vánoční svařák, Linux, SMS, Kameňák, K Vytištění, Jarmark, Štěstí, Rumové řezy, Vosí hnízda, Ohňostroj, Vánoční kaktus, Filmy, Štóla, Svíčky, Třásně, Bramborový salát, Vánoční světýlka apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, jak převést soubory následujících typů: dokumenty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory, písma, fonty, systémové soubory, obrazy disků, video soubory, konfigurační soubory apod.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Logické hry, Karetní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Adventury, Akční hry, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: URL, zajímavosti, Seznam souborových přípon, Narozeninová přání a přáníčka, Seznam zkratek a akronymů, Městské a obecní prapory obcí ČR, pro děti, Sexy Cindy Crawford, Webové online hry zdarma, Státní prapory států světa, Přehled souborových přípon, internetové stránky

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Anekdoty, frky, fóry, vtípky, vtipy, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Anekdoty, frky, fóry, vtípky, vtipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O zvířátkách, O škole apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, v čem upravit, jak přehrát, jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, jak převést, jak spustit, jak importovat soubory těchto typů: komprimace dat, dokumenty, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, systémové soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, cestování, Obrázky zdarma, World flags, Webové online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, internet, Rose McGowan, Federace USA, zdarma, multimédia

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, přezdívky, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, lékařství, historie, nadpřirozené osoby, záliby, filozofie, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, politici, poruchy, politika, zločin a právo, profese a zaměstnání, vlastnosti, osobnosti, podnikání a podnikatelé atd.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Střílečky, Relaxační hry, Adventury, Pro dívky, Logické hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Strategie, Bojové hry, Animace, Karetní hry, Hry pro děti, Závody aut a tak dále.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, psychologie, příroda, náboženství a křesťanství, literatura, sport, fyzika, účetnictví, různé, software, věda, lékařství a medicína, hardware, matematika, nápoje, rostliny, filozofie, technika, ekonomie a ekonomika, internet, latina, počítače, materiály, bankovnictví atd.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie slavných osobností, hyperlinky, B, Flags of the world countries, Vše o Vánocích, Hry pro nejmenší online, humor, F, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejlepší online hry zdarma, Arsenal Football England, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Svízel: Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Další odkazy:

Obrázek Domina
Doporučené internetové odkazy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Odkazy na partnerské weby
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny
Partnerské internetové stránky
Vlajky zemí severní Ameriky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Wallpapers na plochu Vánoce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.