Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Oddechové hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Omalovánky, Deskovky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Barbie hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, online html5 hry, Logické hry, Hry s koňmi apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Fóry, kameňáky, černý humor, fórky, ftipy, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, kameňáky, černý humor, fórky, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Síť, technika, kultura, informace

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Sportovní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Vánoční online hry, Logické, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Oddechové a podobně.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Dopravní značení, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, linky, volný čas, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, HTML Online browser games, Onlinovky zdarma, M, zdarma, Vlajky zemí světa

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atentát, Upálen, Hejtman, Slovák, Zpěvačka, Hokej, Angličané, Němci, Básník, Komunista, Architekt, Ekonom, Prezident USA, Starověký Egypt, Charta 77, Rakušan, Životopis, Ministři, Habsburkové, Hudba, Producent, Mluvčí, Skladatel, Česká královna, Hudebnice, Washington Capitals, Spisovatel, Dramatik, Kladno, Čech, Diplomat, Olympiáda, Herečka, Královna, Masový vrah, Florida Panthers apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, mobilní telefon, phablet, monitor, ultrabook, mobil, tablet, smartphone, PC, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 7, Linux Mint, macOS, Windows Me, FreeBSD, Java ME, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, free wallpapers, květiny, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, zvířata, motorky, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, Rally, závody aut, nature - příroda, vesmír, kosmos. Zvolte si z rozměrů 1280x854, 800x1280, 1920x1440, 1280x1024, 2560x2048, 1536x2048, 1600x900, 1920x1080, 1080x1800, 320x568, 1600x1200, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1680x1050, 768x1024 atd.

Informace, technika, kultura, informace

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Karetní hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Strategie, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Adventury, Animace, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, kultura, lékařství a medicína, zkratky, politika, počítače, sport, hardware, příroda, matematika, rostliny, psychologie, různé, nápoje, věda, internet, stavebnictví, latina, technika, fyzika, účetnictví, český jazyk, materiály, náboženství a křesťanství atd.

Keywords:hyperlinky, M, Státní prapory států světa, Vše o Vánocích, Poker karetní hra, Super online kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Skvělé hry online zdarma, Online poker, karetní hry na Internetu, tipy, Životopisy osobností, zdroje informací

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, filozofie, žurnalisté a novináři, národnost, rodinné vztahy, státní správa, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, lékařství, politika, historie, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, zločin a právo, křesťanství, přezdívky, poruchy, školství, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: F, Seznam vlajek měst České republiky, zábava, Karl Marx, Adam Smith, Biografie slavných osobností, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled formátů souborů, pro děti, Wallpapers na PC ke stažení

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Linux, Vinná klobása, Windows, Vídeňský punč, Blahopřání, Drážďany, Řetězy, Patchwork, Vykrajovátka, Strom, Ohňostroj, Vánoční tapety, Hostina, Vánoční ubrusy, Květiny, LED svíčky, Písnička, Linecká kolečka, Ježíš Kristus, Láska nebeská, Pokrmy, Sám doma, Lindt, Korálky, Silvestr, Dárky, Dia, Šišky, Vánoce, Slámový adventní věnec, Brno apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, státy usa, vojenské hodnosti, týmy NHL, politické strany a hnutí, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, země EU, internetové domény 1. řádu, měny, geocaching apod.

Kameňáky, anekdoty, fóry, ftipy, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, anekdoty, fóry, ftipy, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné básničky, černý humor, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, frky o zvířatech apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, cestování, Angelina Jolie, Wallpapers na PC ke stažení, Online adventní magazín, Dopravní značky, Luis Suárez, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, multimédia, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

černý humor, fóry, kameňáky, frky, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, fóry, kameňáky, frky, vtipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: webové stránky, internet, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky amerických států USA, URL, Tapety se zvířaty na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty zdarma ke stažení, č, weby, výukové pomůcky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Gratulace a přání,

Několik fórů na závěr. Vtip Rychlost auta: Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Mezinárodní den žen
Naše tipy
Poker Kartenspielen
Partnerské weby
Freeware
Zajímavé internetové odkazy
Online kasíno a ruleta
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.