Naše tipy, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, jak importovat, jak otevřít soubory následujících typů: koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, video soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Náš tip, důležité informace

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: tipy, Online web Hry zdarma bez registrace, Biografie slavných osobností, zeměpis, Blahopřání nejen k narození miminka, Webové online hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Full HD pozadí ke stažení, Obrázková přání k svátku podle jmen, Databáze osobností Kdo je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný slovník pojmů a termínů, internetové stránky

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Tapety do mobilu - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. lze použít v monitor, phablet, tablet, ultrabook, počítač, mobil, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, PC, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Mac, Slackware, Windows 10 Mobile, OSX, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, auta, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety. Zvolte si z rozměrů 1440x900, 1600x1200, 1536x2048, 854x480, 2048x1536, 2048x1080, 2560x2048, 1920x1280, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1280x768, 375x812, 1152x1920, 768x1024, 1280x960 atd.

World wide web, internet, důležité informace

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v ultrabook, phablet, monitor, PC, mobil, tablet, počítač, displej, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Linux Fedora, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows 95, Linux Ubuntu, macOS, Windows 7, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 10. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, fantasy, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, nature - příroda, květiny, fraktály, ptáci, free wallpapers, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, zvířata, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 1366x768, 412x846, 768x1024, 2560x1600, 2560x2048, 1280x1024, 1536x2560, 360x760, 2160x3840, 1920x1080, 1440x960, 1024x600, 1366x1024, 1920x1440, 1536x2048, 375x667 atd.

Keywords:Kliparty pro dokumenty, Stručný encyklopedický slovník, Online životopisy, biografie, humor, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, webovky, Seznam zkratek a akronymů, Webové online hry zdarma, Přáníčka k výročí svatby, multimédia, Online adventní magazín, webové stránky

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Překladatel, Architekt, Válka, Lord, Textařka, New York Rangers, Sochař, Scénárista, Herec, Angličané, Podnikatel, Mim, Slováci, Skladatel, Češi, Režisér, Esejista, Egypt, Novinář, Nobelova cena, Ekonom, Country, Atentát, Prezident USA, Zpěvák, Pedagog, Charta 77, Hejtmani, Česká královna, Druhá světová válka, Prezidenti ČR, Hokejisté, Komik, Čeští králové, Zpěvačka, Politik apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Internet, síť, důležité informace

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: zajímavosti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Country flags, Dopravní značení, M, volný čas, Omalovánky k vytištění pro děti, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety do mobilu, odkaz, zadarmo

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Oddechové, Klasické, Karetní, Logické, Závodní, Střílečky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky a podobně.

Aforismy, výroky, přísloví, rčení, motta, moudra, bonmoty

Slavné citáty, Aforismy, výroky, přísloví, rčení, motta, moudra, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o smutku od různých známých osobností.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Síť, důležité informace

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Karetní, Závodní, Sportovní, Logické, Strategie, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Vánoční online hry, Oddechové, Klasické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, náboženství, věda, stavby, zelenina, symboly, rostliny, nápoje, halloween, květiny, Vánoce a Advent, zvířata, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, muži, ženy a dívky, hmyz, přístroje, dopravní prostředky, hudba, osobnosti a lidé, sport atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, týmy NHL, státy usa, fyzikální jednotky, země EU, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, obecné zkratky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, geocaching, okresy České republiky apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Colorado, Západní Virginie, Vermont, Havaj, Massachusetts, Connecticut, Maryland, Mississippi, Louisiana, Tennessee, Severní Karolína, Pensylvánie, New Jersey, Oregon, Texas, Wisconsin, Michigan, Florida, Oklahoma, Virginie, Maine, Aljaška, Iowa, Rhode Island, Nebraska atd.

Klíčová slova: pro děti, URL, výukové pomůcky, Norway, Databáze osobností Kdo je to?, zábava, doporučujeme, Inzeruj, inzerce zdarma, kuriozity, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro dospělé

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Oddechové, Klasické, Karetní, Logické, Závodní, Střílečky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky a podobně.

Aforismy, výroky, přísloví, rčení, motta, moudra, bonmoty

Slavné citáty, Aforismy, výroky, přísloví, rčení, motta, moudra, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o smutku od různých známých osobností.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, důležité informace

Fórky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Fórky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, ftipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Full HD pozadí ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. lze použít v mobilní telefon, phablet, monitor, ultrabook, mobil, tablet, PC, displej, smartphone, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Mac, macOS, OSX, Android, Windows Server 2012, Java ME, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 2000. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, operační systémy, Windows, letadla, auta, příroda, krajina, voda a bubliny, dopravní prostředky, psi a štěňátka, motorky, motocykly, rostliny, noční města, moře, oceány, pláže. Dostupná rozlišení jsou 1440x2560, 768x1024, 1366x1024, 1440x900, 1536x2560, 393x786, 1152x864, 412x846, 1280x1024, hi res 2560x1920, 2560x1600, 1024x768, 2160x3840, 375x667, 1280x800, 1024x600 atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, Online testy zdarma, Dopravní značky, počítače, F, Webové online browser hry, Nejlepší školní testy a kvízy, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejhranější online hry zdarma, V, Online adventní magazín, info, HTML Online browser games, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Černobyl: V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Další odkazy:

Julia Stiles
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vojenské tapety na PC
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky na plochu
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Odkazy na užitečné webové stránky
Antistresové omalovánky pro dospělé
Linky na partnerské weby
Burkina Faso

Děkujeme vám za vaši návštěvu.