Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tapeta, Zima, Štědrý den, SMS, Windows, Bůh, Monitor, Lindt, Vykrajovátka, Historické ozdoby, Film, Píseň, Korálky, Vosí hnízda, Wallpaper, Ostrava, Láska nebeská, Adventní trhy, Popelka, Samolepky, Santa Claus, Svíčky, Linux, Vánoční trhy, Linecká kolečka, Ježíšek, Koleda, Šišky, Štóla, Adventní svícen, Ohňostroj apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, Rhode Island, New Hampshire, Ohio, Havaj, Arkansas, Jižní Karolína, Montana, Oklahoma, Nové Mexiko, Missouri, Washington, Aljaška, Arizona, New York, Vermont, Florida, Georgie, Severní Karolína, Texas, Alabama, Tennessee, Mississippi, Indiana, Wyoming, Kansas atd.

Klíčová slova: linky, internet, odkazy, Online hry pro děti zdarma, Kostky, V, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, cestování, Country flags, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, školství, odkaz, Dopravní značení

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Pro dívky, Logické, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Karetní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Střílečky, Strategie, Oddechové, Klasické a podobně.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, v čem upravit soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory, komprimace dat, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů, dokumenty, písma, fonty apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Keywords:zajímavosti, doporučujeme, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro kluky, Malta, F, hyperlinky, webovky, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Seznam souborových přípon, Vlajky států obrázků, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, sport, kultura, nemoce, internet, český jazyk, chemie, počítače, jídlo, politika, psychologie, věda, bankovnictví, příroda, stavebnictví, literatura, software, ekonomie a ekonomika, hardware, cestování, zločin a právo, účetnictví, nástroje, zkratky atd.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Logické a tak podobně.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Hlášky, moudrosti, bonmoty, moudra, motta, výroky, myšlenky

Citáty slavných, Hlášky, moudrosti, bonmoty, moudra, motta, výroky, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o životě, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o smutku od různých známých osobností.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, ú, Emma Watson, tipy, Adventní magazín, Hry pro dívky online, Omalovánky k vybarvení zdarma, Seznam zkratek a akronymů, weby, Online web Hry zdarma bez registrace, Státní vlaječky, prapory

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Akční hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Postřehové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Bojové hry, Adventury, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: přezdívky, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, zločin a právo, záliby, historie, školství, věda, křesťanství, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, politici, lékařství, vlastnosti, sport, státní správa, mytologie, nadpřirozené osoby, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Perníčky, Popelka, Jmenovka, Jezulátko, Drážďany, Vánoce, Ježíš Kristus, Píseň, Papírový vánoční stromek, Štědrý den, Patchwork, Nový rok, Plzeň, Zdraví, Vánoční svícen, Pokrmy, Vánoční kaktus, Písnička, Santa Claus, Borovice, Přáníčko, Pozadí, Adventní trhy, Jmenovky, Pastýř, Kuba, Omalovánky, Koledy, Text, Atmosféra, Lego apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: zeměpis, volný čas, info, Barbados, Online testy zdarma bez registrace, Seznam přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, pro děti, Stručný slovník pojmů a termínů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Akční hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Postřehové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Bojové hry, Adventury, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Full HD wallpapery ke stažení - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. jsou vhodná pro phablet, tablet, počítač, smartphone, mobilní telefon, monitor, notebook, ultrabook, displej, mobil, PC a pro operační systémy Lubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 95, Android, Windows 10 Mobile, Windows XP, macOS, Red Hat Linux, Mac, OSX. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, nature - příroda, Formule 1, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, zvířata, květiny, sportovní a závodní auta, motorky, oceán, moře, pláže, free wallpapers, fraktály, ptáci, flóra, stromy, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x720, 2048x1080, 800x1280, 1920x1200, 4800x1200, 360x640, 1440x2560, 1440x960, 640x480, 412x846, 2560x1440, 393x786, 1024x600, 375x812, 1080x1920, 1440x900 atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: humor, multimédia, zábava, Webové html5 hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přáníčka a obrázky k svátku, Full HD wallpapery ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, K, H, Kliparty pro Office, Stručný slovník pojmů a termínů, Gibraltar,

Několik fórů na závěr. Vtip Vnuk s dědou v ZOO: Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Romulus Remus
Doporučené odkazy
Obrázky k vybarvení
Naše tipy
Státní vlajky
Zajímavé internetové odkazy
Úspory a spoření
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.