Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, čím prohlížet, kterak editovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat, jak převést, jak spustit, čím zobrazit, v čem spustit následující typy souborů: spustitelné soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Logické, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, nápoje, politika, sport, počítače, filozofie, kultura, stavebnictví, internet, nástroje, materiály, účetnictví, literatura, technika, lékařství a medicína, psychologie, rostliny, chemie, matematika, cestování, různé, příroda, bankovnictví, software atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hudebnice, Scénárista, Atentát, Trenérka, Skladatel, Rakušan, Továrník, Hejtman, Esejista, Slovenští prezidenti, Politik, Poslanci, Máj, Pedagog, Česká královna, Životopis, Prezident USA, Státník, Komunista, Němci, Český slavík, Žijící, Textařka, Protektorát, Imitátor, Miliardáři, Hudba, Československo, Kladno, Prezident, KHL, Trest smrti, Architekt, Lord, Ministři, Miliardář apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, M, Vlajka NDR, pro děti, Dopravní značení, Seznam zkratek a akronymů, Manchester United F.C., zdarma, zadarmo, Online hry zdarma, hyperlinky

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, bankovnictví, nemoce, sport, počítače, psychologie, hardware, politika, internet, jídlo, zločin a právo, cestování, technika, věda, materiály, kultura, rostliny, stavebnictví, školství, lékařství a medicína, software, nástroje, náboženství a křesťanství, matematika atd.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Střílečky, Strategie, Logické hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Animace, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti a tak dále.

Tapety na PC - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. vhodné pro ultrabook, displej, tablet, PC, monitor, phablet, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, smartphone a pro operační systémy FreeBSD, Linux Ubuntu, Windows Me, BlackBerry OS, Android, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows 98, Java ME. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, auta, 3D a Abstraktní, letadla, noční města, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, wallpapery, sportovní pozadí, rostliny, psi a štěňátka, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1280x960, 1600x1200, 1920x1280, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 360x720, 1366x1024, 1152x768, HD 1280x720, 412x846, 1920x1440, 1536x2560, 1024x768, 1080x1800, hi res 2560x1920 atd.

Keywords:pro dospělé, zeměpis, linky, Super free web games zdarma, Regiony Francie, Hry pro kluky, multimédia, Prapory českých měst, Charisma Carpenter, volný čas, Federace USA, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Výroky, motta, myšlenky, aforismy, bonmoty, rčení, moudrosti

Citáty slavných, Výroky, motta, myšlenky, aforismy, bonmoty, rčení, moudrosti, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o víře, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Tapety na plochu PC - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, počítač, displej, mobil, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, tablet, notebook, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Slackware, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Windows NT, SUSE Linux, Java ME. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Formule 1, motorky, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 854x480, 1600x900, 1152x768, 1440x900, 2560x1600, 1920x1080, 320x568, 750x1334, 1080x1800, 360x640, 1920x1280, 375x667, 1200x1920, 360x720, 800x1280, 3200x1200 atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: URL, F, odkaz, Catherine Zeta-Jones, Státní vlajky států světa, internet, výukové pomůcky, Gibraltar, Přehled státních vlajek států světa, Tapety na PC, humor, cestování

Počítačové tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro tablet, displej, PC, počítač, notebook, phablet, mobil, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Windows NT, macOS, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 7, Mac, Slackware. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, wallpapery, sportovní pozadí, noční města, zvířata, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, auta, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, motorky, motocykly, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, letadla. Zvolit si můžete z velikostí 393x786, 640x480, 750x1334, 1200x1920, 412x846, 1440x960, 1280x1024, 1280x960, 2048x1536, 1152x864, 2560x1440, 1536x2560, 2048x1080, 1366x1024, HD 1280x720, 800x600 atd.

Ftipy, vtípky, vtipné texty, fórky, anekdoty, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtípky, vtipné texty, fórky, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Auta a závodní, Vaření a smažení, Adventury, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Deskovky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Omalovánky apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, psychologie, školství, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, filozofie, sport, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, umělci, státní správa, fikce a fantasy, zločin a právo, věda, přezdívky, politici, politika, herectví, herci a herečky, záliby, křesťanství, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry, Strategie, Karetní hry, Sportovní hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Adventury, Relaxační hry, Hry pro děti a tak dále.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: F, Americké federální vlajky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší školní testy a kvízy, Kliparty zdarma ke stažení, Poker card game, Online vánoční magazín, Online zeměpisné testy zdarma, V

Počítačové tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro tablet, displej, PC, počítač, notebook, phablet, mobil, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Windows NT, macOS, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 7, Mac, Slackware. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, wallpapery, sportovní pozadí, noční města, zvířata, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, auta, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, motorky, motocykly, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, letadla. Zvolit si můžete z velikostí 393x786, 640x480, 750x1334, 1200x1920, 412x846, 1440x960, 1280x1024, 1280x960, 2048x1536, 1152x864, 2560x1440, 1536x2560, 2048x1080, 1366x1024, HD 1280x720, 800x600 atd.

Ftipy, vtípky, vtipné texty, fórky, anekdoty, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtípky, vtipné texty, fórky, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: F, Kliparty zdarma, info, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online web Hry zdarma bez registrace, Digitální počítačové hry, herní konzole, kuriozity, internetové stránky, zdroje informací, webové stránky, Online testy a kvízy zdarma, Počítačové tapety pro Windows, Omalovánky - dinosauři, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění
Odkazy na zajímavé weby
Free style - volný styl
Tipy na užitečné weby
Free hry
Partnerské internetové stránky
Vlajka prezidenta České republiky
Naše tipy na zajímavé stránky
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Naše tipy na užitečné weby
Nikki Cox

Děkujeme vám za vaši návštěvu.