Partnerské weby, technika, zábava, informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Informace, technika, zábava, informace

Pozadí na PC - pozadí na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. lze použít v phablet, mobil, počítač, tablet, monitor, smartphone, ultrabook, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Windows XP, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Slackware, OSX, FreeBSD, Windows 2000. Obrázky na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, zvířata, flóra, stromy, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, fantasy, Formule 1, sportovní a závodní auta, free wallpapers, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, nature - příroda. Mnoho verzí a velikostí jako 1800x1440, 1152x864, 2048x1536, 1280x800, 800x600, 1024x600, 1920x1200, 2048x1080, 1280x1024, 768x1024, 750x1334, 1920x1280, 1680x1050, 2560x1440, 1920x1440, HD 1280x720 atd.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní a tak podobně.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, webové stránky, Kliparty zdarma ke stažení, počítače, Luis Alberto Suárez, URL, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, kuriozity, Mexico, Hry pro kluky, zadarmo, tipy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, filozofie, národnost, podnikání a podnikatelé, historie, lékařství, psychologie, rodinné vztahy, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, nadpřirozené osoby, poruchy, politici, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, zločin a právo, profese a zaměstnání, přezdívky, vlastnosti, záliby, křesťanství, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Síť, technika, zábava, informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Upálen, Protektorát, Esejista, Exilový prezident, Vojevůdce, Prezident, Mluvčí, Rakušan, Překladatel, Generalissimus, Císař, Hokej, Závodník, Druhá světová válka, Ekonom, Hejtman, Američan, Komunista, Fotograf, Dallas Stars, KSČ, Producent, Skladatel, Komunisté, Orlík, Rock ‚n‘ Roll, Malíř, Stoletá válka, Vládce, Romantismus, První republika, Režisér, Rakousko-Uhersko, Právník, Habsburkové, Lord apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Keywords:Dopravní značení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, info, Jennifer Lopez, Přehled zkratek a akronymů, Super free web games zdarma, Superhry a hry online zdarma, Sara Shimada, Biografie známých osobností, Webové online hry zdarma, Prapory českých měst

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Fórky, vtípky, černý humor, frky, ftipy, vtipy

Potřebujete se naladit? Fórky, vtípky, černý humor, frky, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O mužích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O ženách apod.

Myšlenky, moudrosti, bonmoty, motta, výroky, aforismy, přísloví

Slavné citáty, Myšlenky, moudrosti, bonmoty, motta, výroky, aforismy, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o dobru od různých známých osobností.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: zdarma, zábava, Americké federální vlajky, Puzzle online, F, weby, internet, Velikonoční přání k Velikonocům, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové html5 hry zdarma, multimédia, V

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Náš tip, technika, zábava, informace

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové online gamesy, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Vánoční online hry, Karetní, Logické, Hry na vaření a smažení, Klasické, Sportovní, Střílečky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vrah, Malíř, Voják, Atentát, Němci, Florida Panthers, Rock ‚n‘ Roll, Mluvčí, Hejtman, Válka, Maršál, Producent, Fotograf, Zpěvák, Československo, Továrník, Prezidenti ČR, Vojevůdce, Komunista, Čech, Náboženství, Trenérka, Textař, Hudba, Novinář, Ekonom, Habsburkové, Stoletá válka, Hokejisté, Country, Pop, Česká královna, Američan, Kněz, Masový vrah, Faraon apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: linky, webovky, pro děti, Lionel Messi fotbalista, M, Vlajky států světa, M, Levné letenky, pro dospělé, Online vánoční webzine, Tapety na PC

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Washington, Texas, Kalifornie, Maryland, New Jersey, Maine, Florida, Ohio, Pensylvánie, Delaware, Mississippi, Havaj, Missouri, Wisconsin, Iowa, Arkansas, Colorado, Jižní Karolína, Minnesota, Arizona, Indiana, Utah, Oklahoma, Wyoming, Montana, Alabama atd.

Frky, kameňáky, černý humor, fórky, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Frky, kameňáky, černý humor, fórky, vtipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O ekonomech, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O manželství, Frky ze života, O mužích, O důchodcích, O Němcích apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, nápoje, dopravní prostředky, láska, halloween, Vánoce a Advent, přístroje, zelenina, smajlíci a emotikony, ovoce, jídlo a nápoje, auta, věda, hmyz, ptáci, náboženství, stavby, ženy a dívky, hudba, nástroje a přístroje, květiny, symboly, zvířata atd.

Vtipy, fórky, anekdoty, černý humor, vtípky, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, anekdoty, černý humor, vtípky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, poslední věty před smrtí apod.

Klíčová slova: Členské země americké federace, hyperlinky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky k vytištění a vybarvení, výukové pomůcky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zajímavosti, internetové stránky, Pozadí na PC, Vlajka El Salvadoru, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Komunisti: Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Další odkazy:

Nikki Cox
Naše tipy na zajímavé stránky
Greenland
Naše tipy na užitečné weby
Obrázek Policistka
Zajímavé webové stránky
Rose McGowan
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Windows wallpapers na PC
Linky na partnerské weby
Istanbul

Děkujeme vám za vaši návštěvu.