Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, profese a zaměstnání, školství, křesťanství, herectví, herci a herečky, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, národnost, přezdívky, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, sport, podnikání a podnikatelé, osobnosti, poruchy, rodinné vztahy, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Počítačové tapety pro Windows, Přehled formátů souborů, počítače, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Arsenal F.C., Online hry zdarma, R, odkaz, Přáníčka a obrázky k svátku, Stručný slovník pojmů a termínů, webové stránky, výukové pomůcky, F

Rčení, přísloví, hlášky, moudra, myšlenky, motta, bonmoty

Citáty slavných osobností, Rčení, přísloví, hlášky, moudra, myšlenky, motta, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o ženách, přísloví o naději od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, obecné zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, měny, politické strany a hnutí apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Síť, cestování, počítače a internet

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

černý humor, fórky, anekdoty, frky, vtípky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, anekdoty, frky, vtípky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, černý humor, anekdoty o politice, frky o zvířatech apod.

Fórky, vtípky, vtipné texty, ftipy, fóry, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtípky, vtipné texty, ftipy, fóry, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O manželství, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O mužích, O škole, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech apod.

Keywords:Obrázky a kliparty zdarma, Vlajky států USA, odkazy, Nejlepší školní testy a kvízy, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor, Obrázky na plochu psi, Stručný slovník pojmů a termínů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online hry zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: doporučujeme, internetové stránky, Federace USA, Poker karetní hra, kuriozity, Databáze osobností Kdo je to?, Tapety na PC zdarma ke stažení, Antistresové omalovánky, Nejhranější online testy a kvízy, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, multimédia, F

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Informace, cestování, počítače a internet

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, křesťané a svatí, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ital, Mim, Ministr zahraničí, Skladatel, Prezidenti ČR, Hokejisté, Vojáci, Exilový prezident, Zpěvačka, Egypt, Lord, Rétorika, Závodník, Žijící, Normalizace, Komik, Továrník, Filozof, Slovák, První republika, Pittsburgh Penguins, Prezident USA, Rakušan, Politik, Herec, Atentát, Prezidenti USA, Poprava, Češi, Brno, ČSSD, Hudebnice, Faraon, Country, Slováci, Němci apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, věda, ženy a dívky, dopravní prostředky, symboly, stavby, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, zvířata, jídlo a nápoje, muži, nástroje a přístroje, květiny, auta, sport, zelenina, mapy, náboženství, ptáci, láska, ovoce, hmyz atd.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Bojové hry, Adventury, Pro dívky, Strategie, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Akční hry, Animace, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: weby, Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky k svátku, obrázková přání, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, pro děti, Ilustrace, obrázky, Athletic Bilbao klub, č, Dopravní značky, tipy

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v PC, počítač, obrazovka počítače, displej, tablet, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, monitor, mobil, phablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Mint, Lubuntu, Java ME, Mac, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 98, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, flóra, stromy, sportovní wallpapery, Formule 1, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní a závodní auta, fraktály, free wallpapers, zvířata, květiny, Rally, závody aut, hmyz a pavouci. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1440, 320x568, 1920x1080, 1152x1920, 1366x768, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 1366x1024, 1280x854, 360x720, 1536x2560, 750x1334, 3200x1200, 1280x720, 375x812, 1200x1920 atd.

Full HD wallpapers na PC - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. můžete využít v phablet, notebook, mobil, monitor, počítač, smartphone, obrazovka počítače, PC, ultrabook, tablet, displej a pro operační systémy Windows 2000, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, SUSE Linux, FreeBSD, macOS, Windows 98, Java ME, Slackware, Red Hat Linux, Windows 7. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: noční města, auta, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, hudební tapety, wallpapery, voda a bubliny, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, zvířata, rostliny, operační systémy, Windows, letadla, budovy a stavby, motorky, motocykly. Zvolit si můžete z velikostí 1152x864, 1536x2560, 1920x1440, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 800x1280, 1280x854, 1680x1050, 1080x1800, 1440x2560, 1600x900, 1600x1200, 750x1334, 1024x600, 1800x1440 atd.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, webovky, zadarmo, zeměpis, Vánoční magazín, MP3 Music download, internet, Hry pro nejmenší online, info, Přehled přípon a koncovek souborů, Seznam vlajek měst České republiky, Full HD wallpapers na PC, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport,

Několik fórů na závěr. Vtip Co bychom pro děti neudělali...: Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Další odkazy:

Naše tipy
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Cambodia
Zajímavé internetové odkazy
Manchester United F.C.
Partnerské weby
Texas hold em poker
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.