Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francouz, Sebevražda, Křesťanství, Novinář, Archivář, Scénárista, Rakousko-Uhersko, Slovák, Císař, Rock ‚n‘ Roll, Herec, Sci-fi, Závodník, Válka, Producent, Atentát, Američané, Pittsburgh Penguins, Pop, Mim, Státník, Prezidenti ČR, Druhá světová válka, Dabérka, Překladatel, Herečka, Malíř, Slováci, Hudebnice, Vrah, Charta 77, Skladatel, První republika, Fotograf, Zlatý slavík, Mluvčí apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oregon, Mississippi, Connecticut, Colorado, New Hampshire, Severní Karolína, Arkansas, Aljaška, Nové Mexiko, Kalifornie, Illinois, Západní Virginie, Missouri, Alabama, Massachusetts, New York, Arizona, Wyoming, Pensylvánie, Maryland, Minnesota, Ohio, Kansas, Michigan, Florida, Virginie atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Klíčová slova: odkazy, Nejlepší zeměpisné kvízy, tipy, webovky, Přáníčka k výročí svatby, linky, zadarmo, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Flags of the world countries, Hry pro dívky online, Dopravní značky, Vlajky měst České republiky, hyperlinky

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, květiny, přístroje, zvířata, zelenina, auta, ptáci, jídlo a nápoje, věda, symboly, láska, ovoce, ženy a dívky, nástroje a přístroje, sport, hudba, hmyz, mapy, rostliny, nápoje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent atd.

Keywords:odkaz, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, výukové pomůcky, Vlajka Nauru, Vlajky států USA, doporučujeme, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vánoční magazín, zábava

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online. Mj. na webu naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromeček, Tablet, Jmelí, Lego, Tiskárna, Adventní svícen, Jmenovka, Vánoční dekorace, Vánoční svícen, Osvětlení do oken, Umělý vánoční stromek, Vánoční světýlka, K Vytištění, Vánoční tapety, Vánoční prostírání, Řetězy, Kapr, Vídeň, Ježíšek, Bůh, Monitor, Rumové řezy, Brno, Skleněné ozdoby, Vosí hnízda, Popelka, Vánoce, Jídlo, Linecká kolečka, Santa, bezlepkové cukroví apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: URL, Online testy a kvízy zdarma, F, Tapety se zvířaty na plochu PC, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, školství, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, M, weby, F, Pozadí na plochu počítače

Moudrosti, myšlenky, hlášky, moudra, bonmoty, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, myšlenky, hlášky, moudra, bonmoty, přísloví, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o penězích od různých známých osobností.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Vánoční online hry, Pro dívky, Strategie, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Oddechové, Klasické, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, rodinné vztahy, křesťanství, herectví, herci a herečky, mytologie, politici, záliby, věda, filozofie, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, psychologie, profese a zaměstnání, poruchy, lékařství, zločin a právo, vlastnosti, sport, školství atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Dopravní značení, V, Státní prapory států světa, Přáníčka k svátku, humor, Stručný slovník pojmů a termínů, Super online hry zdarma, Grunge hudební rockový styl, Online biografie, životopisy osobností, info, Seznam zkratek a akronymů

Moudrosti, myšlenky, hlášky, moudra, bonmoty, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, myšlenky, hlášky, moudra, bonmoty, přísloví, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o penězích od různých známých osobností.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Vánoční online hry, Pro dívky, Strategie, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Oddechové, Klasické, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak převést, v čem upravit, jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak importovat, jak exportovat, jak spustit, jak vytvořit, v čem spustit soubory těchto typů: systémové soubory, grafiku, koncovky souborů, spustitelné soubory, video soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, komprimace dat apod.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické a tak podobně.

černý humor, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! černý humor, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, vtipné hádanky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, č, volný čas, A, Kliparty pro Office, Grunge hudební styl, Online hry pro děti zdarma, Full HD wallpapers na PC, Kliparty zdarma ke stažení, internetové stránky, kuriozity, Biografie známých osobností, Wallpapers na plochu PC květiny,

Několik fórů na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Maria Šarapovová
Naše tipy
Flag of Australia
Zajímavé internetové odkazy
Bridge
Doporučené odkazy
Singapore
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.