Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako politika, materiály, rostliny, zkratky, fyzika, matematika, příroda, software, sport, psychologie, filozofie, účetnictví, hardware, věda, technika, nápoje, cestování, český jazyk, lékařství a medicína, nástroje, chemie, zločin a právo, jídlo, kultura atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Informace, technika, zábava, informace

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Obrázky zdarma, školství, Hanoj city, cestování, Super online hry zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, zadarmo, pro děti, Onlinovky zdarma, internetové stránky

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma. Naleznete zde Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Bojové online gamesy, Oddechové, Klasické, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Střílečky, Velikonoční hry, Závodní, Karetní, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Keywords:linky, tipy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online testy zdarma bez registrace, Online hry zdarma, zeměpis, Dopravní značky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Omalovánky k vybarvení, pro dospělé, Vlajky jednotlivých států USA, webovky

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, technika, psychologie, materiály, kultura, literatura, stavebnictví, chemie, různé, internet, rostliny, zkratky, lékařství a medicína, cestování, matematika, hardware, latina, zločin a právo, politika, nemoce, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, věda, sport atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Rhode Island, New York, Arizona, Minnesota, Georgie, Oklahoma, Connecticut, Texas, Arkansas, Kalifornie, New Jersey, Utah, Jižní Dakota, Indiana, Colorado, Aljaška, Wyoming, Vermont, Massachusetts, Pensylvánie, Virginie, Florida, Havaj, Nové Mexiko, Nevada, Kentucky atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, Super free web games zdarma, Webové online testy zdarma, World flags, Seznam státních vlajek, F, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na plochu, odkazy, Full HD wallpapers na PC, Super online hry zdarma, zajímavosti

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Síť, technika, zábava, informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, zločin a právo, lékařství, národnost, věda, školství, osobnosti, politici, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, rodinné vztahy, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, psychologie, sport, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé atd.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie apod.

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kuba, Neviňátko, Kameňák, Pozadí, K Tisku, Santa Claus, Kinder, Štědrý den, Vosí hnízda, Křesťanství, LED svíčky, Monitor, Vánoční prostírání, Sněhová vločka, Wallpaper, Pro děti, Vánoční koledy, Vánoční stromeček, Sám doma, Jmenovky, bezlepkové cukroví, Bůh, K Vytištění, Ježíšek, Vánoční dekorace, Přání, Vídeňský punč, K Vytisknutí, Recepty, Popelka, Televize apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: weby, počítače, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Mesin slot, humor, Dopravní značky, volný čas, Cameron Diaz, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zábava, Nejlepší hry pro dívky

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Anekdoty, fórky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fóry

Zkuste vypnout! Anekdoty, fórky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipné hádanky, kameňáky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, černý humor apod.

Pozadí na plochu PC - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro počítač, displej, phablet, monitor, obrazovka počítače, mobil, tablet, smartphone, ultrabook, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Android, Chrome OS, Windows Me, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, SUSE Linux, Java ME, Windows NT. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, zvířata, psi a štěňátka, auta, hudební tapety, jídlo a nápoje, příroda, krajina, letadla, wallpapery, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, rostliny, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka. Mnoho verzí a velikostí jako 1536x2048, 768x1024, 412x846, 1440x900, 854x480, 750x1334, 1920x1200, 800x1280, 1280x854, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1920x1280, 360x760, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Akční gamesky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Hannah Montana, Vaření a smažení, Deskovky, Oblíkačky, Auta a závodní, Logické hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Pozadí na plochu PC, Státní prapory zemí světa, doporučujeme, Super online flash hry, Sexy Milla Jovovich, Seznam souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, A, Vlajky jednotlivých států USA, Biografie slavných osobností, kuriozity, Charlize Theron, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Další odkazy:

Omalovánky zdarma ke stažení
Doporučené internetové odkazy
Kasino
Odkazy na zajímavé weby
Geography and flags
Naše tipy na zajímavé stránky
Holly Valance
Odkazy na užitečné webové stránky
Úspory a spoření
Odkazy na partnerské weby
Počítačové a deskové strategické válečné hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.