Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Klasické, Logické, Pro dívky, Strategie, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Závodní a podobně.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Tapety na plochu PC - tapety na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. doporučujeme pro smartphone, mobil, phablet, notebook, počítač, displej, ultrabook, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Java ME, Windows 95, Windows Server 2012, OSX, Mac, Chrome OS, Android, Windows XP, Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows 10 Mobile. Pozadí na tablet z kategorií budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, příroda, krajina, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, wallpapery, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, auta, zvířata, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie. Dostupná rozlišení jsou 1152x864, 1152x1920, 854x480, 1080x1800, 1600x2560, 1280x800, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1600x900, 1920x1200, 1366x1024, 2048x1080, 1440x960, 1152x768 atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

černý humor, ftipy, vtípky, vtipy, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, vtípky, vtipy, anekdoty, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, černý humor, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Bonmoty, výroky, motta, přísloví, rčení, moudrosti, úsloví

Citáty slavných osobností, Bonmoty, výroky, motta, přísloví, rčení, moudrosti, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Členské země americké federace, zajímavosti, Vlajky států světa, A.C. Milan football club italy, kuriozity, Vlajky států světa, URL, Obrázek Těhotenství, Webové online testy zdarma, Pozadí na plochu PC, Staré hry online, odkaz

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Síť, hry i všeobecné informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam vlajek měst České republiky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, West Bank, hyperlinky, Kliparty zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Charlize Theron, školství, Počítačové tapety pro Windows, zeměpis

Free game online hry

Zkuste free game online hry. Mj. na webu naleznete Sportovní, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Fórky, černý humor, frky, anekdoty, fóry, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, černý humor, frky, anekdoty, fóry, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Arizona, Mississippi, Illinois, Georgie, Wyoming, Nové Mexiko, Nevada, Severní Dakota, Iowa, Severní Karolína, Florida, New York, Louisiana, Utah, Colorado, Minnesota, Delaware, Kalifornie, Washington, Nebraska, Missouri, Maryland, Michigan, Západní Virginie, New Hampshire atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, politika, internet, jídlo, psychologie, fyzika, kultura, školství, cestování, lékařství a medicína, zkratky, zločin a právo, matematika, rostliny, náboženství a křesťanství, technika, nápoje, český jazyk, stavebnictví, literatura, materiály, chemie, filozofie, příroda atd.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, internet, Dopravní značky, Juventus Football Club clube de futebol italiano, tipy, Hry pro dívky online, pro dospělé, Kubánská vlajka, V, Vánoční magazín, zábava, pro děti

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filmy, Dia, Vánoční trhy, Přání, Linecká kolečka, Tisk, Vánoční svícen, Vánoční punč, Jídlo, Německy, Atmosféra, Film, Husarské knoflíky, Monitor, Silvestr, Popelka, Alkoholový kalendář, Vykrajovátka, Cesmína, Santa, Milka, Vánoční svíčky, Strom, Slámový adventní věnec, Vánoční koledy, Vosí hnízda, Anděl, Jedle, Drážďany, Wallpaper, Jmenovky apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hudba, AIDS, Ministr, Zpěvačka, Kněz, Právník, Vrah, Florida Panthers, Vražedkyně, Stoletá válka, Renesance, Politik, Brno, Čech, Prezident, Zlatý slavík, Washington Capitals, Čeští králové, Podnikatelé, Američané, Fotograf, New York Rangers, Diplomat, Archivář, Československo, ČSSD, Prezidenti USA, Faraon, Rock ‚n‘ Roll, Manýrismus, Komunisté, Olympijský vítěz, Kladno, Slováci, Miliardáři, Antropolog apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Sportovní, Závodní, Oddechové, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Klasické, Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky a podobně.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Závody aut, Relaxační hry, Pro dívky, Akční hry, Karetní hry, Bojové hry, Logické hry, Střílečky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Adventury, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Animace a tak dále.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Free game online hry, P, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Vánoční magazín, Dopravní značky, info, Tapety se zvířaty na plochu PC, Nejhranější hry online, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, PC tapety pro Windows

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filmy, Dia, Vánoční trhy, Přání, Linecká kolečka, Tisk, Vánoční svícen, Vánoční punč, Jídlo, Německy, Atmosféra, Film, Husarské knoflíky, Monitor, Silvestr, Popelka, Alkoholový kalendář, Vykrajovátka, Cesmína, Santa, Milka, Vánoční svíčky, Strom, Slámový adventní věnec, Vánoční koledy, Vosí hnízda, Anděl, Jedle, Drážďany, Wallpaper, Jmenovky apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro tablet, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, PC, mobil, notebook, phablet, monitor, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Windows 95, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Java ME, OSX, Red Hat Linux, Slackware, Linux Ubuntu, Windows 98, FreeBSD. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, noční města, voda a bubliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, auta, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, letadla, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, wallpapery, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka. Zvolte si z rozměrů 1536x2560, HD 1280x720, 1440x900, 1152x864, 360x640, 1366x1024, 800x1280, 360x760, 768x1024, 1152x1920, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 393x786, 1024x600, 640x480, hi res 2560x1920 atd.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Omalovánky, Adventury, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Barbie hry, Farmářské hry, Letecké simulátory apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, č, humor, Webové online testy zdarma, Úspory vody, tepla, eletřiny, Přehled přípon a koncovek souborů, Slovník pojmů Co je to?, volný čas, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Superhry a hry online zdarma, K, Poland, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Kate Hudson
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Madonna
Tipy na užitečné weby
Arsenal FC Premiere League
Doporučené odkazy
Historie cestování
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Rihanna
Naše tipy na zajímavé stránky
Vánoce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.