Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, psychologie, nápoje, chemie, nemoce, rostliny, účetnictví, stavebnictví, český jazyk, zkratky, cestování, nástroje, jídlo, fyzika, náboženství a křesťanství, počítače, bankovnictví, matematika, politika, filozofie, ekonomie a ekonomika, hardware, latina, příroda atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak importovat, kterak editovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory, dokumenty apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, online html5 hry, Auta a závodní, Adventury, Deskovky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Hannah Montana, Omalovánky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Logické hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry apod.

Klíčová slova: volný čas, internet, Seznam vlajek měst České republiky, Obrázky na PC, Přání k narozeninám, weby, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, školství, Online testy a kvízy zdarma, humor, R

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francie, Archivář, Pedagog, Olympiáda, Skladatel, Zavražděn, Slováci, New York Rangers, Renesance, Maršál, Filozof, Habsburkové, Rétorika, Teolog, HIV pozitivní, Itálie, KSČ, Sebevražda, Žijící, Křesťanství, Sci-fi, Kancléř, Obchodník, Textař, Válka, Američané, Normalizace, Trenérka, Trest smrti, Olympijský vítěz, Ital, Komunisté, Prezident USA, Zpěvačky, Podnikatelé, Máj apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Keywords:multimédia, počítače, Nej hry online, Seznam souborových přípon, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Obrázky na plochu počítače, výukové pomůcky, Nejhranější hry online, Texas hold em poker, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Slovník pojmů Co je to?

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Kameňáky, fórky, anekdoty, fóry, ftipy, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, anekdoty, fóry, ftipy, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné hádanky apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: odkaz, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online adventní magazín, Wayne Rooney, zeměpis, K, Staré hry online, World countries and flags, Kliparty zdarma ke stažení, Online geografické testy zdarma bez registrace, cestování, Biografie slavných osobností

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, týmy NHL, obecné zkratky, státy usa, úřady a ministerstva, hudební zkratky, okresy České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, geocaching, mezinárodní organizace, firmy a společnosti apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, měny, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, geocaching, hudební zkratky, státy usa, obecné zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: pro dospělé, Webové online hry zdarma, H, Online omalovánky Sport pro děti, V, internetové stránky, Dopravní značení, Descarga de música, Vlajky států USA, URL, Full HD tapety na PC

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Bojové hry, Strategie, Animace, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Karetní hry, Relaxační hry, Adventury, Pro dívky, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Logické hry a tak dále.

Full HD tapety na PC - pozadí na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC. vhodné pro mobil, obrazovka počítače, phablet, tablet, monitor, notebook, smartphone, displej, ultrabook, počítač, PC a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows Me, Lubuntu, Windows XP, Windows NT, OSX, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Slackware, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fantasy, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, květiny, motorky, nature - příroda, ptáci, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, fraktály, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy. Zvolit si můžete z velikostí 1440x960, 640x480, 1920x1200, 1280x854, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 1920x1440, 1536x2048, 2560x1920, 1280x768, 4800x1200, 360x760, 1366x768, 1920x1280, Full HD 1080x1920 atd.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Advent, Kinder, Vídeňský punč, Lindt, Kavkazská jedle, Adventní neděle, Film, Koleda, Vánoční světýlka, K Vytištění, Omalovánky, Brno, Borovice, Bramborový salát, Vánoční dekorace, Bůh, Vánoční tapety, Přání, Ohňostroj, Ježíšek, Vánoční filmy, Linecká kolečka, PF, Sněhová vločka, Ježíš Kristus, Atmosféra, K Vytisknutí, Květiny, Vánoční ubrusy, Vosí hnízda, Vánoce apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, linky, Webové html5 hry zdarma, kuriozity, Poker na internetu, tipy, doporučujeme, Online životopisy, biografie, zajímavosti, zdroje informací, Přehled zkratek a akronymů, Wallpapers na plochu PC zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Nevěra?!: Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Další odkazy:

Partnerské weby
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Tipy na zajímavé weby
SMS přání k jmeninám podle jmen
Doporučené odkazy
Svatební blahopřání a texty
Zajímavé internetové odkazy
Antistresové omalovánky
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.