Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství, osobnosti, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, mytologie, věda, zločin a právo, politika, profese a zaměstnání, záliby, lékařství, žurnalisté a novináři, státní správa, psychologie, přezdívky, národnost, křesťanství, historie, politici, filozofie atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Klíčová slova: linky, V, Přehled formátů souborů, počítače, Warez, pro dospělé, odkazy, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Zamilované sms vzkazy, webové stránky, Dopravní značení, Nejhranější hry online, Online vánoční magazín

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Barbie hry, online html5 hry, Hannah Montana, Omalovánky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Logické hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Adventury apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Keywords:Tapety na plochu PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, K, zeměpis, Wayne Rooney - anglický futbalový útočník, Super online hry zdarma, Vlajky měst České republiky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, info, internet, výukové pomůcky

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, latina, příroda, hardware, materiály, rostliny, ekonomie a ekonomika, český jazyk, školství, politika, jídlo, věda, sport, software, internet, náboženství a křesťanství, zločin a právo, nemoce, lékařství a medicína, nástroje, fyzika, účetnictví, kultura, zkratky atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Ilustrace, obrázky, Nej hry online, Israel, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, školství, Vlajky jednotlivých států USA, Online hry zdarma, Obrázky, kliparty, Přehled přípon a koncovek souborů, hyperlinky, kuriozity

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, umělci, státní správa, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, věda, přezdívky, zločin a právo, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, filozofie, vlastnosti, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, rodinné vztahy, politici, národnost, školství, sport, psychologie atd.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kapr, Vánoční punč, Blahopřání, Koleda, Lego, Ohňostroj, K Tisku, Silvestr, Adventní neděle, Smrk, Staroměstské náměstí, Štědrý večer, Zdraví, Třásně, Linecká kolečka, Vosí hnízda, Vánoční pozadí, Windows, Jídlo, Nový rok, Mrazík, Text, Husarské knoflíky, Recepty, Plzeň, Linux, Vánoční svařák, Striezelmarkt, Přáníčko, Kavkazská jedle, Vánoční světýlka apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategické onlinovky, Logické hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Adventury, online html5 hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, B, Nejlepší online hry zdarma, Státní vlajky amerických států, Dopravní značky, V, zadarmo, Istanbul, Online zeměpisné testy zdarma, doporučujeme, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, umělci, státní správa, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, věda, přezdívky, zločin a právo, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, filozofie, vlastnosti, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, rodinné vztahy, politici, národnost, školství, sport, psychologie atd.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: weby, zajímavosti, volný čas, Wallpapers na PC, tipy, Sexy Avril Lavigne, Americké federální vlajky, Stručný encyklopedický slovník, F, Nejlepší online hry zdarma, webovky, Prapory českých měst, Film Avatar 1,2, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Nadějný hráč: Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Další odkazy:

Zlatan Ibrahimović
Tipy na Partnerské weby
Online obrázky k vybarvení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Rachel Stevens
Naše tipy na zajímavé stránky
Smuteční kondolence
Doporučené odkazy
Senegal
Odkazy na zajímavé weby
Flags of the world

Děkujeme vám za vaši návštěvu.