Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Frky, černý humor, ftipy, vtípky, fóry, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, ftipy, vtípky, fóry, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak exportovat, jak převést, jak importovat, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet, v čem spustit následující typy souborů: koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, konfigurační soubory, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, dokumenty, grafiku, video soubory, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: info, Skvělé hry online zdarma, Superhry a hry online zdarma, Státní vlajky zemí, Přání a blahopřání, Pozadí na PC ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, Kliparty zdarma, Britney Spears, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, URL, výukové pomůcky

Pozadí na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. můžete využít v notebook, ultrabook, počítač, displej, tablet, obrazovka počítače, smartphone, PC, mobil, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Lubuntu, Java ME, macOS, Windows 10, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows NT. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, Formule 1, sportovní wallpapery, fantasy, květiny, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fraktály, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, Rally, závody aut, ptáci, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1080x1920, 1280x854, 1600x900, 640x480, 768x1024, 800x600, 1536x2560, 2560x2048, 1280x960, 1024x600, 1152x864, 1600x900, 3200x1200, 1152x768 atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Vánoční magazín, Skvělé hry online zdarma, zajímavosti, F, Tenisové tapety na plochu PC, zadarmo, F, Obrázky vlajek měst ČR, Kliparty zadarmo ke stažení, cestování, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Onlinovky zdarma

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní, Strategie, Střílečky, Vánoční online hry, Klasické, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Logické, Závodní, Pro dívky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční kaktus, Václavské náměstí, LED svíčky, Rostliny, Popelka, Pokrmy, Adventní trhy, Vánoční svícen, Vánoční dekorace, Vánoční ubrusy, Vánoční svíčky, Jarmark, bezlepkové cukroví, Betlém, Košíčky, Monitor, Jedle, Staroměstské náměstí, Milka, PF, K Vytištění, Keramický adventní věnec, Advent, Vídeň, Bramborový salát, Pastýř, Cesmína, Santa, Křesťanství, Borovice, Vánoce apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Bonmoty, hlášky, rčení, moudrosti, výroky, přísloví, moudra

Slavné citáty, Bonmoty, hlášky, rčení, moudrosti, výroky, přísloví, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, pro dospělé, tipy, Juventus FC taliansky profesionálny futbalový klub, Dopravní značky, Nejhranější hry online, Biografie známých osobností, Velikonoční dekorace, Ilustrace, obrázky, Online zeměpisné testy zdarma, Dopravní značení, webové stránky

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Florida, Massachusetts, Arkansas, Jižní Dakota, Havaj, Maryland, Severní Karolína, Utah, Nebraska, Oregon, Louisiana, Iowa, Mississippi, Delaware, Maine, New Hampshire, Severní Dakota, Georgie, Missouri, Kansas, Wyoming, Alabama, Montana, Idaho, Michigan, Nevada atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak spustit, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, jak přehrát, jak vytvořit, jak importovat soubory následujících typů: dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, komprimace dat, grafiku, hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, video soubory, koncovky souborů, systémové soubory, šablony dokumentů apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Sportovní gamesy, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Akční gamesky, Oddechové hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Adventury, Omalovánky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Letecké simulátory apod.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromeček, Láska nebeská, Francouzsky, Vánoční prostírání, Vánoční dekorace, Jingle Bells, Advent, Jezulátko, Bůh, Filmy, Vánoce, Omalovánky, Dia, Plzeň, Tisk, K Vytištění, Papírový vánoční stromek, Vánoční svařák, Staroměstské náměstí, Wallpaper, Samolepky, Vánoční ubrusy, Nový rok, Vinná klobása, Text, Vánoční hvězda, Řetězy, Borovice, Václavské náměstí, Umělý vánoční stromek, Mrazík apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vojáci, Překladatel, Závodník, Florida Panthers, Architekt, Washington Capitals, Country, Stoletá válka, Vládce, Hudebnice, Miliardář, Zlatý slavík, Prezident USA, Olympijský vítěz, Romantismus, Válka, Dallas Stars, Podnikatelé, Císař, Starověký Egypt, Skladatel, Němci, Teolog, Philadelphia Flyers, Malíř, Zpěvačky, Žhavé výstřely, Rock ‚n‘ Roll, Masový vrah, Ital, Angličané, Rakušan, Kancléř, Mluvčí, Husité, Čech apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, Přehled formátů souborů, Romantické zamilované sms vzkazy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online testy zdarma, hyperlinky, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, webovky, Online hry zdarma, pro děti

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Florida, Massachusetts, Arkansas, Jižní Dakota, Havaj, Maryland, Severní Karolína, Utah, Nebraska, Oregon, Louisiana, Iowa, Mississippi, Delaware, Maine, New Hampshire, Severní Dakota, Georgie, Missouri, Kansas, Wyoming, Alabama, Montana, Idaho, Michigan, Nevada atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak spustit, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, jak přehrát, jak vytvořit, jak importovat soubory následujících typů: dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, komprimace dat, grafiku, hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, video soubory, koncovky souborů, systémové soubory, šablony dokumentů apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Logické, Pro dívky, Strategie, Klasické, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy a podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, geocaching, fyzikální jednotky, státy usa, měny, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, školství, Vánoční web, Tapety na plochu počítače, volný čas, Lebanon, Biografie známých osobností, Seznam zkratek a akronymů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, doporučujeme, internet, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Pozadí na plochu Windows, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Další odkazy:

Alicia Keys
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Travel in Europe
Tipy na užitečné weby
Fond d écran
Doporučené odkazy
Thailand
Odkazy na užitečné webové stránky
World Flags
Odkazy na partnerské weby
Thierry Henry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.